MİGROS 7-18 OCAK 2017

Migros Migroskop Dergisi 5 – 18 Ocak 2017 Kampanyaları

Migros raflarında her gün 1500’den fazla üründe sarı etiket var, her gün en ucuz fiyat var. Daha ucuzu hiç bir yerde yok! Migros Migroskop dergisi 5 – 18 Ocak tarihleri arasında indirimli olan ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde en yaygın Marketler zincirinden biri olan Migros Migroskop dergisi 5 – 18 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak indirim Migros Migroskop dergisi yayınlandı. Türkiye genelinde en yaygın Marketler zincirinden biri olan Migros, düzenlediği kampanyalarla Tüketiciye Market ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyatlarla sunuyor.  “Sarı Etikette, en iyi fiyatla” sloganıyla yayınlanan Migroskop dergisinde sarı etiketli gıda ve temizlik ürünlerinin %50’ye varan indirimler uygulanacak.

5 – 18 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak Migros mağazalarında sizleri bekleyen kampanyalar ve indirimlerden alisverisrehberi.com editörlerimizin sizin için seçtiği ürünler ve fiyatları
aşağıdaki gibidir;
Migros Market 5 Ocak ile 18 Ocak 2017 dönemine ait Migroskop insert Online.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için Migros resmi internet sitesini http://www.migros.com.tr/ buradan ziyaret ediniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir